אנטנה בית עבור טלוויזיה דיגיטלית

אנטנה לטלוויזיה דיגיטלית

העולם המודרני נראה רע אין טלוויזיה, כי זה - חלק בלתי נפרד מחיי היומיום של כולם. חשוב שאיכות האות המשודרת נשארת ברמה הגבוהה ביותר, עבור זה הוא נוח לשימוש מכשירים מודרניים. איך לבחור בטכניקה זו כדי להשיג תמונה איכותית בטלוויזיה?

מה שמייחד את האנטנה לקליטת טלוויזיה דיגיטלית מן הרגיל

ההבדל העיקרי בין ציוד טלביזיה המודרני מן המקובל בכך שהם תופסים את אותות ואת התדירות השונים. התקנים החדשים מספקים תמונה יציבה יותר, אין רעש, וצבעים מועברים הם מאוד ברורים. זה טוב במיוחד עבור בעלי מסכים גדולים בפורמט, אשר יכול לשדר את כל התמונות צבעוניות. טלביזיה מודרנית מספקת מספר רב של ערוצים, ואתה יכול להגדיר את ההגנה על התוכניות שאתה לא רוצה לראות, או להיפך, כדי לשלם עבור שירותים נוספים.

אנטנות מקצועיים לטלוויזיה דיגיטלית

 1. המכשיר המשולב-גל Funke DCRS.1760 / 1-69 /. הדיור של יחידה זו עשויה אלומיניום, אנודייז-סגסוגת זהב. יש לו שלוש יציאות, do15db טווח-הארכת זמן 5 מוגבר. מותקן מחוץ למתחם, בבתים פרטיים.
 2. המנגנון המשולב-גל Funke DCRS.1753 / 1-69 /, עשוי אלומיניום, מאולגן נדרש סגסוגת של זהב בהרכב. יש לו שתי יציאות וכן רווח בטווח של 3 עד 14.5db.
 3. מנגנון משולב vsevolnovoj לוגו P-14 משמש בבתים רבי קומות. מותקן מחוץ למתחם. המבנה עשוי מתכת ברזל, מה שהופך את זה יותר חזק ועמיד.
 4. טווח מכשיר UHF Funke BM4591 / 21-69 /. בנייה של אלומיניום, על גבי אשר עשויה אלגון סגסוגת זהב. הגברת 16,7db, ועוד מכשיר 91 מורכב מרכיב.

אנטנה פנימית עבור טלוויזיה דיגיטלית

 1. דלתא. דגם טלוויזיה בחדר לשימוש פרטי, קבלת תוכניות טלוויזיה שמשודרים בטווח UHF של אורכי גל מ 470 ל 790 MHz, ערוצי לוקח בין 21 ל 60. קיטוב אופקי קבלת גלים אלקטרומגנטיים. מכשיר כזה מותקן באופן בלעדי בתוך הבית.
 2. DIGITAL 5B דלתא. עוצב עבור קבלת DVB-T ו- DVB-T2. מגיע עם מגבר אות עם הנחתה שלה הכבל יכול לשמש רק בתוך הבית.
 3. אנטנה פנימית עבור טלוויזיה דיגיטלית דלתא K131 לקליטת שידורים בטלוויזיה שמשודרים בגלי הלהקה UHF מן 470 כדי 790 MHz. המכשיר מיועד להתקנה בתוך הדירה או הבית.
 4. Uralochka. קבלה מודרנית עבור T2 DVB וטלביזיה אנלוגי, אין אספקת חשמל, עם מגבר מובנה. כבל ארוך מאפשר לך למקם את היחידה על הקיר, חלון, או אפילו בעליית הגג.

 1. דלתא N3111.02. נועד לקבל הלהקה אנלוגי גל הטלוויזיה 21 עד 69 ערוצי טלוויזיה DVB-T, מוגדר ברחוב. קיטוב אופקי קיבל אות.
 2. אנטנה UHF להתקנה חיצונית דלתא N181 טלוויזיה דיגיטלית. מקבל האנלוגית גל הטלוויזיה של 21 עד 69 ערוצי טלוויזיה DVB, עם הגברה ב 8.5-11 dB. מודל חיצוני כי הוא אידיאלי עבור בתים וקוטג'ים פרטיים.
 3. דלתא N111A.02F. Apparatus מחוץ למתקן מקבל אותות בקיטוב אופקי ללהקה 470 כדי 790 MHz. ההערכה כוללת מגבר, מפצל.

מה צריך להיות אנטנה דיגיטלית טובה

יש צורך לקבוע את סוג המכשיר: אשר אנטנה נדרש עבור טלוויזיה דיגיטלית? בהתאם למיקום ההתקנה, המכשיר יכול להיות חיצוני או בחדר. לאחר מכן, להחליט על עוצמת האות המשודרת, כמה טוב זה יעשה, והאם יש מקום הכח. בחלק מהמקרים, פונקציה נוספת כזו אינה הכרחית לחלוטין, אך זמינותו להיפך לעוות את הצליל והתמונה. שים לב לא רק על המודל עצמו, אלא גם על ההוראות מוקפות. זה צריך להיות מידע ברור עם תגובה מלאה.

אנטנה עבור טלוויזיה דיגיטלית במו ידיהם - מציאות למי שאוהב לעצב מכשירים, מכשירים שונים, ללא תלות במורכבותם. כדי לעשות זאת, לא בהכרח כדי להמציא מכשיר חדש, אתה יכול להשתמש באנטנה אנלוגית רגילה או ליצור עיצוב הייחודי משלהם, הוספת מודל בסיס בעלות נמוכה. העיקר - את הזכות לשנות אותה להקת השידור הרצויה.

כדי לרכוש ציוד לשדר את ערוצי הטלוויזיה הרצוי לא יהיה קל. מכשירים כאלה מוצגים בחנויות מיוחדות, בשוק של מכשירי חשמל ביתיים ואביזרים, ואפילו בחנויות מקוונות. מחירי הדגמים השונים מוצגים בטבלה, הם יהיו תלויים למקום רכישה:

מחיר בחנות מומחיות

Outer H 311-01

ANT-003 UHF Ether

מקלט טלוויזיה רכב DVB-T2 AVIS AVS7002DVB

וידאו: אנטנה לקליטת טלוויזיה דיגיטלית במו ידיו

קניתי LG טלוויזיה חדשה עם מסך גדול ולצפות בטלוויזיה מעניינת לא יכול. חבר טוב המליץ ​​לקנות ציוד חדש כי הוא מותקן על הקיר. בחירת תחנה 5B DIGITAL: התמונה היא טובה מאוד, הצבע, אין הפרעות, ואת המחיר משמח. Tune משדר להמשיך בכוחות עצמו, היה מאוד מרוצה רכישה

אלכסנדר, 41 שנים:

כאשר עבר את הבית הפרטי, ואז לחשוב על איך לחבר טלביזיה מודרנית. מספר תוכניות לשמוח, כי יש לנו קרובי משפחה גדולה, לכל אחד יש העדפות משלהם. בחרנו לוגו היחידה החיצוני P-14, יש לו מגוון גדול של איכות הקליטה ומבנה של החומר.

ולנטין, 39 שנים:

כאשר במדינה שלנו יש פורמטים לטלוויזיה החדשה, החלטתי ללכת עם הזמן ותהיתי איך לעשות אנטנה עבור טלוויזיה דיגיטלית עם ידיו. קניתי את כל מה שאתה צריך, שנאספו כתוצאה הגעתי הביתה מכשיר ביתי DCU שלוכד שידור פעיל.

© 2010-2017. העתקה של חומרים מותר רק עם הדרכה של קישור פעיל למקור

אנטנה פנימית עבור טלוויזיה דיגיטלית

אנו מתארים מילה באיכות מעולה של טלוויזיה דיגיטלית. הטכנולוגיה שונה בצורה הקונבנציונלית של אות שידור. מערכות אנלוגיות משנים עוצמת השדה ברציפות, הערך הדיגיטלי של כל פיקסל מקודד edinichki, אפסים. אנטנה פנימית של טלוויזיה דיגיטלית מקבל שום אות. הכניסה קידוד אדיש, ​​תפקיד מכריע הוא שיחק על ידי קיטוב.

הסיבה לפיתוח שידורים דיגיטליים

האות הדיגיטלי הוא מאוד יציב. אחדים ואפסים לפעמים גם קוד מוצפן, אשר ידוע למקבל. על רעשי רקע סורקת מנגנון מקבל אותות מתאימים מדגם מניב שיא גל מפץ, העולה מספר פעמים את רמת הרעש. שידור דיגיטלי יאפשר משדרי חשמל נמוכים.

ברור, תנאים של איכות קרינת אלקטרומגנטית רקע גבוה מאוד חשובים. זה מסביר את העובדה הברורה כי הטלוויזיה הדיגיטלית צובר פופולריות.

בנפרד לדון באיכות. הוא משדר אות מקודדת עבור פיקסלים צבע מסוימים. התמונה נראית אמיתיים ביצועים דומים קשים להשגה באמצעות שידור אנלוגי. מיליארדי צבעים לא יכול לזהות את האות הנקלט על ידי אנטנה עבור טלוויזיה דיגיטלית. אתה לא יכול לראות את ההבדלים על המסך רק בגלל הערוצים חינם אינם רווחיים להתמודד עם עלייה בעלויות של ציוד, רכישת התדרים הכפולים לצורך ההגשה לרצות את צבעי המערכת של משתמש צבע מבריק.

טלביזיה דיגיטלית יכולה לצמצם את ספקטרום האות. אנו דנים במשמעות הפיזית של הספקטרום. המרה בפועל משמעו בעבר 10 ערוצים אנלוגיים תהיה עכשיו כ 35 הגדרה דיגיטלית רגילה.

ישנם שלושה בצד, לטובת שני הצדדים של רצועת מאפייני לקוח ספק:

 1. ערוץ להגנה מאגרת הקהל, נעצרה. פלוס יקר שנתן אנטנות טלוויזיה טלוויזיה דיגיטלית. ראה את הזכות, ניתוק העודף.
 2. שילוב של רשת שידור באינטרנט. עכשיו אתה יכול להשתמש ספק מפתחות המיוחדים בלי לקנות ציוד נוסף (מקלט). קוד גישה הלוויין מועבר לשרת של ספק השירות ברשת האינטרנט. בדרך כלל יש טלוויזיה דיגיטלית לווין השעון במצב ניסיון חינם.
 3. החידוש של טכנולוגיות הפעלת הווידאו רואים אינטראקטיביות. אפשרויות דיגיטליות הוציאו DVD, לחיות.

להחזיק אנטנה טלוויזיה דיגיטלית יתרונות תריסר. אם הטיעונים הלוגיים אינם משכנעים לבחור מספר, אתה יודע שעד 2015, 100% שידור דיגיטלי מתכנן לעשות.

למה לא להשתמש אנטנות קונבנציונליות

מנגנון Wide-הטווח לזלזל רווח ידי לתפוס ספקטרום תדרים גדול. זה לא תמיד חוסר פניות אסון. תושבים יצטרכו לחשוב על אזורי הבעיה עם אות חלשה.

שדה חשמלי קבוע אינו מועבר אתר. המאפיין של ניידות יש מערכת דינמית. העולם מאפשר שינוי של שדה חשמלי כדי לגרום לתגובה נאותה מגנטית. מתברר הגל דומה גרלנד מולד המעווה, לחתוך לאורך הנייר. מצמצם ומרחיב.

גל אלקטרומגנטים, תופעת נעילה היא העין האנושית, זה נראה באותו אופן. שתי ספר סינוסואידה, הדדית בניצב. הנבחר הראשון של המישור האופקי, והשני - האנכי. א - משרעת של השדה החשמלי, והשני - השדה המגנטי. קיטוב ניתן לחלק:

קיטוב מאופיין דמות מרחבית המתאר את משרעת של וקטור השדה החשמלי. בעלי טלוויזיות חכמות כדי לתפוס את המטוס אופקי או אנכי (רדיו). שידור דיגיטלי משתמש צורת גל פשוט.

התהליך של יצירת הקיטוב בצע לחלוטין על ידי האנטנה המשדרת. שולחן כתיבה חייבת יש מאפיינים מקבילים. זהות נקראה תאימות אלקטרומגנטית.

בחינת המקרה אינה מוגבלת, אנטנות ספירלה מקוטבות מעגלי, ימין שמאל. הוא קובע את הכיוון של תורות טוויסט. אנטנות ספירלה אינן תואמות ליניארי.

פוגש קיטוב אליפטי, מעגלי היא מקרה מיוחד. אתה רואה - מידע פשוט. נותר רק להוסיף - משרעת של וקטורים של חשמל, שדות מגנטיים אינם בניצב למישור הכבושה על ידי החלפה ברציפות. מזכיר שרשרת ה- DNA אנושית.

קח למשל את הקונספט של תדר. סטודנטים ראו גל סינוס. תקופת פונקצית מוכל במכנה, המונה של היחידה, לאורך התדירות מתקבלת. הוא מציג את שיעור השינוי של משרעת של שדות חשמליים, מגנטיים. לכבוש במישור ניצבת. קיטוב מעגלי מאופיין התלות בתדר של המתחם.

אותות ריאל נבדלים בצורה סינוסי. כמות של זמן קטנה יכולה להיחשב שדה משוער (זמן קצר). הלווין בפועל תופס מרווח בתדירות קבוע. התוצאה היא סכמה על ידי הוספת הרמוניות יסודיות (גלי סינוס). גרף תלות תהליך מייצג משרעת סינוסואידה יחיד (וולט) לעומת תדר (הרץ). ייצוג נקרא ספקטרום האות נכבש על ידי פלח האופקית - אות הלהקה. להוסיף - הרמוניות טלביזיה דיגיטליות מחלק במרחק מוגדר בקפדנות. ספקטרום בדיד.

קבלת אנטנה של טלביזיה דיגיטלית מאופיינת קיטוב, הפועלת תחום תדרים. אתה לא יכול להשתמש שינוי שרירותי. אנטנה אחת אי אפשר לכסות את רוחב הפס שנכבש על ידי טלביזיה דיגיטלית.

שידור דיגיטלי הוא לווין, יבשתי וכבל. היום התייחס הסוג השני של הטלוויזיה. קבלת אות הלווין היא להיות אנטנות פרבוליות, טבעתיות.

תדרי השידור הנומינליים שנקבעו GOST 7845-92. על פי כתב היד, טלוויזיה דיגיטלית, להפריש 5 להקות. שערימת 48 הפער - MHz 790. תוחלת זו תואמת את ערוצי שישים. אנטנה עבור טלוויזיה דיגיטלית יבשתי עשויה לעקוף רשימה זו של 100% או לתפוס שידור, VHF או UHF אחד.

תקן מציין את התדירות המוביל בבירור של התמונה והצליל. הקיטוב של אנטנות הטלביזיה הדיגיטלית משתמש אופקי אבל סטנדרטי מסדיר את שימוש קיטוב אנכי. אבל בכל מקרה ליניארי. מנשא תמונה הוא מווסת ב משרעת וצליל - תדירות. טלוויזיה דיגיטלית זה רחוק נעלם מן אנלוגי. הצד התחתון הוא מורחק לחסוך באנרגיה ורוחב פס צמצום השבילים של המכשיר השולח ומקבל.

לחיבורים של התקנים שנקבעו כבל קואקסיאלי אוהם 75 שימוש. בהתאם לכך, מכשירי עכבת קלט והפלט לסגור לערך זה.

אנטנה לטלוויזיה דיגיטלית יצוין בדרישות בסעיף הקודם. דגמים זמינים:

מה האנטנה לטלוויזיה דיגיטלית יצטרכו לבחור פשוטים יחסית. אם המגבר מחוץ לחלון, אפשרות לחדר עדיפה. מספיק כדי לרכוש כמה מטרים של כבל קואקסיאלי, וזה מספיק עבור התקנה של ציוד. האנטנה פנימית היא זולה, מצויד עמדה כי לעתים קרובות מדריך מאפשר במקום החלון.

הגירסות חיצוניות נדרשות שבו האות חלש יחסית. על הגג של הקבלה הוא הרבה יותר טוב, וגם עובדה זו יכולה לשמש כדי ליהנות שידור דיגיטלי. אנחנו לא נתקלים אנטנה פסיבית עבור הרחוב, אך אם הם קיימים בטבע, כדאי לקחת בחשבון כי רמת האות בכניסת הטלוויזיה יהיה מאוד תלוי באורך הכבל. Living בקומה השנייה, רוב תצטרך אנטנה אקטיבית.

האפשרות ההיברידית תקים את עצמם בחדר על הגג מבלי להתפשר על האיכות. ובכן, את המחיר, כמובן, יהיה גבוה יותר מהחדר.

מזרח NPP מייצרת מוצר אטרקטיבי עבור הרוסים. דלתא - אנטנה לטלוויזיה דיגיטלית, אבל לחפש מוצרים באמצעות Yandex - עבודה גרועה. יצרנית סנט פטרסבורג מפיצה מוצרים דרך סוחרים. וגם הזמנתי את כל אשר נדרש הצרכן.

יתר על כן, על מנת להדוף כל ביצועים מבחינת אתרי התקנה, כך יותר ומגוון לזרוח קונסטרוקטיבי. בשינה מתבססת על אלמנטים לוגריתמי ואת המסגרת, אבל הצורה החיצונית כך מדהימה כי אתה יכול ללכת לאתר לפחות לצורך פשוט להעריץ את היופי הזה. זה משפיע על העושר של פתרונות הנדסיים. בניגוד למוצרים הזרים שנראים אותו הדבר.

אוטודידקט נבחרה השיטה הפשוטה של ​​התקני ייצור. החומר שנבחר כבל קואקסיאלי. השתמש אוהם 75 בטלוויזיה. מספיק כדי להבטיח קליטה אמינה של תדר השידור יחיד. Muscovites שלושה מגוון רב מפלסים מתרחב בהתמדה.

מזל טוב! קרא חוות דעת שלנו, לצפות בטלוויזיה דיגיטלית.

 • אנטנה פנימית עם הידיים
 • אנטנת הטלוויזיה מקורה עם הידיים
 • אנטנה בית עבור טלוויזיה
 • טלוויזיה אנטנה במו ידיהם

המשמעות הפשוטה ביותר - לקנות 2 פחיות של בירה, לשתות אותו, בנקים ממוקמים על המעקה אחד נגד השני במרחק של 8 ס"מ, בהתאמה, ולחבר אותם בכבל קואקסיאלי מהטלוויזיה, להתאים את הערוצים הדיגיטליים ולצפות 20 ערוצים!

כן, בנקים מתחת בירה - זולה ועליזה, אתה יכול גם להוסיף את המגבר ממייבש הפולניה עם ספק כוח ממנו את אותו הדבר, כדי שלא להעמיס את אספקת החשמל של הקונסולה.

עם זאת, במקרה של טלוויזיה דיגיטלית, אז חישובים אחרים.

פרט על הפחיות, איפה זה מולחם.

אין לרתך, ובישול עם ארגון - לא יותר!

כיצד לבחור אנטנה בטלביזיה - חדר סקירה, ולווין דיגיטלי למפרט

כי האנטנה של הטלוויזיה שימש כראוי ואינו גורם לקשיים בארץ או בדירה, אתה צריך לבחור את (חדר) פנימי תקין או מכשיר דיגיטלי בחוץ. ישנם מספר קריטריונים לקניית אנטנה של טלביזיה - קבלת התנגדות פעילות הגברת אות. בדקו את יצרני כולים ידועים, את סודות בחירת אנטנה.

ברוסיה, רמה שונה של גלי אות הטלביזיה, כך חיות מחמד הם אנטנה רגישה מאוד מספקות קבלה כמעט בכל תנאי. להקצות אנטנות פרבוליות, פנימיות וחיצוניות, אשר מחולקים למספר קטגוריות. כדי לקבל גלי טלביזיה ללא הפרעה, אנחנו צריכים מבחר פרט סוג וקיבולת.

צלחות לווין עבור הטלוויזיה

אנטנות טלוויזיה Parabolic פופולריים. הם מאופיינים ביצועים יציבים, קליטת אות באיכות גבוהה ומספר גדל של ערוצים. ציוד מסוג זה כולל מקלט, המקלט עבור פענוח. אנטנת קולט גלים מהלווין, כך בהירות תמונה תלויה מיקום היחידה והטלוויזיה.

סוג זה של irradiator הממיר "נראה" מתחת לאופק מגן על מקלט האות מפני שפעות אטמוספרה שליליות:

 • שם הדגם: MULTI טבעתי;
 • מחיר: 1 100 עמ ';.
 • מאפיינים: קוטר - 100 ס"מ, עם אימוץ 16 לוויינים;
 • יתרונות: תוספי ערוצים קלים;
 • חסרונות: איכות הקליטה משתנית.

בבית או קוטג 'קטן צלחת לווין 60 סנטימטר שימושי, אשר הוא מעט יקר יותר מאשר קודם:

 • שם הדגם: Triax TD-064;
 • מחיר: 1300 עמ ';.
 • מפרט: 60 ס"מ;
 • יתרונות: עמידות ממטרים, קורוזיה;
 • חסרונות: עלות ערוצי טלוויזיה לווינית היא גבוהה.

מי שלא רוצה להתעסק עם העיצוב מסובך, להתאים סט מוכן של טלוויזיה לווינית:

 • שם דגם: NTV +;
 • מחיר: 7050 עמ ';.
 • מאפיינים: קונסולות אינטראקטיביות, סרטים, ספרייה;
 • יתרונות: פענוח;
 • חסרונות: עלולים להיות הפרעה.

היתרון בשימוש אנטנות לקזז נחשב זווית צפייה גדולה יותר ואיכות תמונה משופרת:

 • שם דגם: Supral;
 • מחיר: 1400 עמ ';.
 • מפרט: 80 ס"מ;
 • פלוסים: ציפוי אנטיקורוזיבית, סוגר קיר;
 • חסרונות: אין.

קוטר מעט גדול יש את תת-הסוג הבא, אשר מתאים להכנה כל גלי:

 • שם דגם: יוניברסל;
 • מחיר: 1200 עמ ';.
 • מפרט: 90 ס"מ, סגסוגת אלומיניום;
 • יתרונות: תאימות עם ג'ק שונים בטלוויזיה;
 • חסרונות: לא מצורף.

אפשרות שלישית יהיה לקזז סט האנטנה של הטלוויזיה בלווין במחיר סביר:

 • שם דגם: D-צבע DCA-101;
 • מחיר: 253 עמ ';.
 • מפרט: מידות 30 * 20 ס"מ;
 • יתרונות: קומפקטיות, כוח מגבר קונסולות, רעש קטן;
 • חסרונות: אין.

טלוויזיה אנטנה חיצונית

אם הרוכש מתגורר הרחק משדרי טלוויזיה-אות, הקבלה לעזור לחזק אלמנטים מסוג חיצוניים. התגלמויות רחוב Televolna להימשך עד 60 ק"מ מן המשדר. עבור בחירה נכונה יש צורך לדעת את המרחק אל המגדל הסמוך, למצוא את הצורך לחזק את הגלים. כדי להשיג תמונות באיכות גבוהה, מומלץ לשים את המכונה עד לנקודה הגבוהה ביותר המרבית מעל הבית.

שלם עם אנטנה אקטיבית עבור מכשיר הגברת כוח טלביזיה מיוחד. זה עוזר לשפר את הבהירות של התמונה כאשר הטלוויזיה נמצאת הרחק מגדל הטלוויזיה:

 • שם הדגם: Funke ABM 3553;
 • מחיר 2300 p.;
 • מפרט: 75 אוהם, גודל 1.38 מ ';
 • יתרונות: עבודה בתנאי קבלה קשה, עשוי אלומיניום;
 • חסרונות: גודל גדול, אין מתאם כבל AC.

עוד אנטנה נגישה היא כדלקמן, שבו תכונות עיצוב:

 • שם דגם: AV Cadena;
 • מחיר: 1550 עמ ';.
 • מפרט: קבלת DVB-T / DVB-T 2;
 • יתרונות: סוגר יש;
 • חסרונות: מתאם AC.

עוד תקציב פופולרי האפשרות זמין יהיה היחידה ארוך הטווח הבאה:

 • שם הדגם: Rexant ABM 3529;
 • מחיר: 2064 עמ ';.
 • מפרט: 68 ס"מ;
 • יתרונות: קיימת הגנה מפני אור UV קורוזיה;
 • חסרונות: אין מתאם כבל AC.

בהעדר מחסומים יכול לשמש התקנים פסיביים לטלוויזיה, שהם זולים ואינם דורשים טכניקה חיזוק:

 • שם הדגם: GELLAN FULLBAND-15;
 • מחיר: 1 264 עמ ';.
 • מאפיינים: עד 2700 MHz, 50 פרמטרים אוהם - 240 * 240 * 40 מ"מ, תנאי הפעלה - קיר;
 • יתרונות: קיטוב אנכי;
 • חסרונות: זה משפר את האות במרחק של 10 ק"מ.

עוד מותג הפופולרי הוא הולנדי Funke, וזה יקר, אבל מצדיק את הפרמטרים הבאים:

 • שם הדגם: Funke BM 4527;
 • מחיר: 1 413 עמ ';.
 • מפרט: 75 אוהם 685 מ"מ;
 • יתרונות: אלומיניום;
 • חסרונות: אין מתאם כבל AC.

שלישית בפופולריות בקרב הקונים הוא לוקוס אנטנת טלביזיה, אשר זמין במחיר, על מכירה עם נחות:

 • שם דגם: אנטנת לוקוס L 021,12;
 • מחיר: 1300 עמ ';.
 • מפרטים: טווח של 55 ק"מ, 1.31 ק"ג 1,4h2 מטר;
 • יתרונות: קלות ההרכבה;
 • חסרונות: אין חוטים.

טלביזית אנטנה מסורתית היא מערכת ליבה המורכבת poluvibratorov מתכת:

 • שם הדגם: JABLOTRON AN-05 GSM;
 • מחיר: 1 428 עמ ';.
 • מפרט: 900-1800 בתדירות MHz, אורך הכבל - 3 מ ';
 • יתרונות: בסיס מגנטי;
 • חסרונות: עלולים להיות הפרעה.

עוד מוצר יקר ואיכותי נחשב יצרן אחר, אשר מייצרת מכשיר דיפול לטלוויזיה:

 • שם דגם: ETS-לינדגרן;
 • מחיר: 3144 עמ ';.
 • מפרט: 80 פרמטרים GHz MHz-2 - 210h170h9 ס"מ;
 • יתרונות: כיול פרט, רווח גבוה;
 • חסרונות: משקל 4.5 ק"ג.

המכשיר היקר ביותר ברשימה נחשב שיונפק על ידי היצרן של תקנים צבאיים:

 • שם דגם: נרדה RA-01;
 • מחיר: 5000 עמ ';.
 • מפרט: 9 kHz-30 MHz, משקל - 1.5 ק"ג, מידות - 150h135h120 מ"מ;
 • יתרונות: אנטנה בודדת;
 • חסרונות: יקר מדי.

תת זו מיוצגת על ידי סלילי תיל אחד או יותר, מחוברת למסגרת אחת, במטוס המהווה את הלהקה decimeter בעוצמה מקסימלית:

 • שם דגם: Garmin 220;
 • מחיר: 1 490 עמ ';.
 • מאפיינים: קומפקטי;
 • יתרונות: לוקחים כל תכנית;
 • חסרונות: דורש משלוח.

מכשיר פשוט הוא הבא, המהווה את סליל לולאת יצירת הסוג המגנטי:

 • שם דגם: אמקו 7603;
 • מחיר: 1000 עמ ';.
 • מפרט: 20 Hz-50 kHz ו 16 סיבובים, בקוטר - 12 גובה - 8 ס"מ;
 • יתרונות: כיול פרט, קיטוב ליניארי, משקל - 0.5 קילו
 • חסרונות: לא מצאתי.

אנטנת לולאה עבור A.H.Systems יצרנית הטלוויזיה - יותר זול, וכוללים פעולה פשוטה:

 • שם הדגם: A.H.SYSTEMS SAS;
 • מחיר: 700 עמ ';.
 • מפרט: 1 kHz עד 30 MHz, 50 אוהם;
 • יתרונות: 1 משקל קילו, החוזק המבני המוגבר, מתאם רשת מגבר קדם הכלול;
 • חסרונות: העיקרון של חיי סוללה.

אנטנה פנימית עבור טלוויזיה

אם איכות האות של תחנת הטלביזיה, מכשיר הכחשה פנימי מתאים כי הוא יותר נוח שיטה להתקנה החיצונית. אפשרויות כאלה הן זולות, מתאימות לכל מסוף בטלביזיה, יבילים. מבין המינוסים - המורכב של גדרות תמונה. להקצות אנלוגית-גל, פס רחב ו מינים צרים.

לקבלת תמונות דיגיטליות באמצעות תת זו. עם זאת, אתה יכול להשיג תמונות באיכות גבוהה:

 • שם הדגם: Funke Margon בית 2.0;
 • מחיר: 1 450 עמ ';.
 • מאפיינים: 170-240 MHz;
 • יתרונות: 3.5 מ 'כבל לבית מגורים;
 • חסרונות: אין רחוב מצויד בכבל.

טלביזית אנטנה הבאה יותר זול, זה יכול להיות הורה בדואר על המניות:

 • שם הדגם: BBK DA 19;
 • מחיר: 843 עמ ';.
 • מאפיינים: להוציא את הטלביזיה הארצית סטנדרטי HDTV;
 • יתרונות: רעש נמוך;
 • חסרונות: לא מצאתי.

מכאן נובע כי מכשירים מקבלים כל מיני תדרים (UHF, מד), הם נקראים אוניברסליים:

 • שם דגם: אנטנת K331A.02 דלתא הפולניה;
 • מחיר: 1 092 עמ ';.
 • מאפיינים: מידות 280 * 680 * 120 מ"מ;
 • יתרונות: הקבלה כל תוכניות טלביזיה;
 • חסרונות: הפרעות קלות.

זה נחשב מפיק מקומי פופולרי, ייצור מאופיין עם עלות נוחה ומשלוח חינם עבור הזמנות של 3000 רובל:

 • שם דגם: SPI &18;
 • מחיר: 399 עמ ';.
 • מפרט: 75 אוהם;
 • יתרונות: גודל קומפקטי;
 • חסרונות: אין.

מאוורר בצורה, או תת פס רחב מוגדר באזורים פרבריים כי הם רחוקים מן המשדר:

 • שם דגם: רמה Bas 5340 הטלביזיה JET ANT-USB אופק;
 • מחיר: 580 עמ ';.
 • מאפיינים: אנטנה תקופתית;
 • יתרונות: מופעל על ידי USB או כונס נכסים;
 • חסרונות: עובד רק בתחום תוצרת קיימא.

אפשרות המותקנת על התקרה, אתה יכול לשפר קליטה משמעותית על כל גלי טלביזיה:

 • שם דגם: AO-700 / 2700-4;
 • מחיר: 599 עמ ';.
 • מאפיינים: משקל 300 גרם, גודל 185 * 100 מ"מ;
 • יתרונות: כיפה;
 • חסרונות: אין חוטים.

מונח זה מתייחס ממוקד אפשרויות צרות עבור טלביזיה, המושך בתדר מסוים, אשר מפחית הפרעה:

 • שם הדגם: Romsat AV-2845;
 • מחיר: 600 עמ ';.
 • מפרט טכני: אורך חוט 14 מ ', חומר טלסקופית - אלומיניום;
 • יתרונות: לא מפחד "תרדמה" בארץ;
 • חסרונות: גודל מ"מ 1035.

מכשיר זול נחשב בנייה מקומית מותג פשוט, עשוי פלסטיק, הערוצים הקטנים המושכים:

 • שם דגם: הווקטור-PL-1 K;
 • מחיר: 450 עמ '. על המכירה;
 • מפרט: 5-128, 75 אוהם;
 • פלוסים: חוט 3 מ ';
 • חסרונות: פלסטיק, מרחק קצר מהמגדל.

אנטנה פנימית עם מגבר אל הטלביזיה כדי לצפות בתוכניות כדי לעזור עם תמונה ברורה ותמונה חייה:

 • שם דגם: דלתא לווין את DS DVB-T2 1000 בפורמט;
 • מחיר: 1800 עמ ';.
 • מאפיינים: עמידות בשמש, התקנת התורן;
 • Pluses: נבנה מגבר אות קטנה, אות תופסת עד 80 קילומטר;
 • חסרונות: לא מצאתי.

פעמיים יהיה הבניין הבא זול לטלוויזיה קבלת קידוד דיגיטלי וטלוויזיה אנלוגי:

 • שם הדגם: סלנגה 101 A;
 • מחיר: 843 עמ ';.
 • מפרטים: 1.2 מ 'אורך הכבל;
 • פלוסים: קומפקטיות, במשקל 300 גרם;
 • חסרונות: דיור פלסטיק.

כיצד לבחור אנטנה עבור טלוויזיה

מאיפת עיצוב הסט, הבחירה תלויה. אתר התקנה מרחוק רחוב מתאים עם מגבר, דירות עירוניות - פעיל-פס צר לחדרים, כלי רכב - מסגרת. בכפרים והבתים במדינה עדיף להתקין צלחת פרבולית. הבחירה תלויה בקריטריונים המרחקים, טווח מחירים, יחס ההגברה.

לקבלת קליטה טובה בטלביזיה, רדיו, ניווט דורשת GPS משולב והרכבת רכב GSM. Parabolic ייקח את כל התוכנית, אבל הוא יקר. Vnutrisalonnoe מבנים פעיל-גל מצוידים מגבר, חיצוני - כבל מאריך פסיבי צורך. מבין האחרון, החסרונות ציינו חוסר יציבות בפני קורוזיה.

כדי לצפות בטלביזיה בארץ, עדיף לקנות את הבנייה הפעילה ולהגדיר אותו גבוהה ככל האפשר. כולל צריך להיות אלמנט הגברת מתאם לחייב יצטרך לרכוש כבל קואקסיאלי. סוג חיצוני לעמוד על הגג. אם מגדל הטלוויזיה הקרוב, את המבנה הפנימי מתאים. כדי להאזין לרדיו, לקבל פס רחב.

בדירה בעיר או בית כפרי בטלוויזיה יותר קל להתקין את יחידת מקורה אם מהדר ל לא יותר מ 30 ק"מ. אחרת יש צורך להגדיר את החיצוניות (אקטיבי או פסיבי) או טיונר דיגיטלי. חדר עדיף לבחור מוט (מטר) או לולאה (אותות UHF): זהו ניידים, שוקל פחות, ניתן לחבר בקלות.

ספק קבלה של הקולקטיב אנטנה פרבולית טלביזית תקשורת חלשה ותמונות באיכות גבוהה. הם מאופיינים ערוצים מורחבים, גדל יציבות. בעת ההתקנה, לשקול את המיקום היחיד ביחס למקור השידור. בחר צלחת עומדת על בסיס העלויות והיכולות.

ביקורות

רציתי לקנות את האנטנה של הטלוויזיה לקבלת סנט פטרסבורג, כך לבקש עזרה בחנות יועץ. הוא שאל איפה הבית הוא, כמה רחוק באזור המגדל, האם יש גבעה הבאה. אני ממליץ מיני פס רחבים שאני צריך לעבוד בצורה מושלמת.

זה התרחש האנטנה לטלוויזיה, הנמצא בדירה בעיר במוסקבה. קניתי פולני פשוטה. חשבתי שזה התנהל בצורה מושלמת - עובד בלי telepomeh, התמונה היא תמיד ברורה וחדה. אתה אפילו לא צריך שום אלמנט הגברה רצינית, אשר קניתי טלוויזיה דאצ'ה.

חבר המליץ ​​לנו לקנות סוג אנטנת טלביזיה בלווין החנות המקוונת, כי בית הכפרי שלי הוא רחוק מלהיות מערכת המהדר. לקחתי סט מוכן של טלביזיה בכבלים עם מורחבת. בכל מזג אוויר בטלוויזיה לא telepomeh, התמונה ברורה. לא הייתי משנה את הצלחת לא משנה מה.