מזרקת בית

מזרקת בית

מזרקות ענקיות כך נראות טובות בחלק הפנימי של לובי מלון שרוצה לקחת הביתה איתם כמה תמונות ממוזערות. עכשיו, כאשר הביקוש להם גדל, זה הפך להיות אפשרי. תעשיינים מציעים מגוון רחב של אפשרויות לבחירת מזרקות דקורטיביות לדירות ואפילו מזרקות בבית קטנטנות, מפלים.

סוגי מזרקות לדירות

כמובן, מזרקות הביתה - גרסת מיני של מזרקות, אשר ניתן למצוא ברחוב או באולם ענק. אף על פי כן, הם די בגודל מרשים. בנוסף גודל, מזרקות דקורטיביות הבית של חומר ומיקום שונים.

הם יכולים להיות על הקיר, והוא יכול להיות מתוכנן כדי לקשט שולחן או שידה. מזרקות גדולות בגודל מתאים למרכז הסלון, אם זה חוסר מקום, ועל האולם.

מזרקות שולחן לדירות לרוב מזכוכית, פלסטיק, פלדה, אבן או קרמיקה. התגלמויות ריצוף עשויות להיות של כל האמור לעיל, כמו גם של עץ, בטון או נחושת. וול קרובה הן נחושת וברונזה.

מה הם?

מרכיבים עיקריים של המזרקה, אשר נועדה לעמוד שטוח - משאבה, מאגר ודמות שדרכו זורם מים. מזרקות שולחן כמה לרוץ על סוללות, כך שהם לא שוכחים אותי. כמו כן, כלים נוספים יכולים להיות נוכחים בתוך מזרקה דקורטיבית - האפשרות של ליווי או אור מוסיקלי, לעתים קרובות בתפקוד הנוכחי שלהם כדי ליצור ערפל humidification נוסף.

היתרונות של מזרקה בבית

מלבד humidifying הטבעי באוויר, מעשי המזרקה כמו הפחתת רעש וניקוי אוויר בבית. טיפות נפילה של צלילים נעימים לשמש הרגעה מעולה לעזור לאנשים ברגעים של נדודי שינה. בנוסף, יונים שליליים המים מושכים כל האבק שגורם לאוויר בבית הוא בבירור להזכיר תחושה נעימה של ניקיון, אשר קורית אחרי גשם כבד.

איך לבחור את המזרקה הביתה הנכונה?

תחליט להתחיל עם גודל. ככל שאתה לא תאהב את הרעיון של מזרקה בדירה, יש צורך להעריך באופן אובייקטיבי, מספיק שיהיה מקום בשביל זה. מזרקת בית לא צריכה לשרת את הדמות המרכזית מאחורי אשר לא ניתן לראות פריטי פנים אחרים. זה מושך מספיק תשומת לב, לכן יש לוודא שזה לא יותר ממה שאתה צריך.

השלב הבא - כדי לקבוע את החומר. העץ יתאים כמעט כל תפאורה, אבל מזרקות העץ הם נדירות. מזרקת האבן נראית יפה, והם נפוצים, אבל זה די קשה לבחור את הצבע הנכון של האבן. על מנת שלא יטעו עם הבחירה, מומלץ לקחת פיסת רקמה מהספה או טפט או תמונה, אשר ניתן להשוות. אתה יכול לבקש מדגם של האבן מהמזרקות המוכרות.

ולבסוף, הדבר הכי קשה - לבחור מזרקה, בסגנון המתאים. הדרך הקלה, אם מזרקה בבית היא די מינימליסטי. כך קל יותר נראה, כך גדל הסיכוי שהוא ייראה טוב, גם אם תחליט לשנות את הפנים לאורך זמן. בנוסף, לא עמוס עם הרבה מזרקת פרטים מיותרת יופיע חזותי קטן ולא יהיה כל כך ברור להאפיל את כל פריטים אחרים.

שים לב לדפוס הדפוס. גם אם החומר הוא מושלם, דפוס, מדי, חייב להשתלב בסגנון הכללי, אחרת אתה מבחין מאוחר מדי כי משהו אינו כשורה בארץ את הרושם הכללי. בדוק עם הזמן המוכר כמה ולבדוק כי הסגנון של המזרקה מתאים לסגנון פנים. מאז המזרקה הדקורטיבית - בדרך כלל די רכישה יקרה, יהיה מיותר לכל טרום לשקול בזהירות.

העתקת המידע מותרת רק עם הפניה ישירה לא-צמודות למקור

15 בבית היפה ביותר של מזרקות ומפלים

מפלי חיות מחמד - הוא לא רק חלק פן היוקרה. מפל מים או מזרקה יוצרת אווירה נעימה לתת רעננות לביתך. זה "דבר" על בסיס יומי יהיה לרצות את העין ואת להרים את מצב הרוח. יתר על כן, מרכיב זה הוא מאוד קומפקטי ואינו תופס הרבה מקום.

בשנת הביתה שירותי מפל או מזרקה היא לא ביג דיל, ולטפל בו כולם יכולים. מים זורמים זרימת פירושו שגשוג קריירה מוצלחת. תושב כל אחד בעיר הגדולה בלחץ פסיכולוגי מתמיד. בית פולס להקל על הלחץ, להרגיע את הגוף, כי אתה יכול להסתכל מים ללא הגבלת זמן. זה יכול להיות מותקן הן בבית והן במשרד העבודה שלו.

גישת מפל לכל פנים, כפי קיים מגוון גדול של שינויים שונים. היתרונות של ozonization מפל / מזרקת מקורה כוללים אוויר (השפעה חיובית על האורגניזם ואת העור).

סוגי מפלים הביתה / מזרקות סט: קיר, שולחן, זווית, זוהר, וכו '

 • אקזוטי. העיצוב של המפל קיים ריבוי של אלמנטים. זה יכול להיות מראה, עצים ננסיים, צמחייה חיה, צלמיות שונות ועוד. אלמנטים אלה נותנים את השפעות המפל, וכן תמונה ייחודית.
 • תקן. אפשרות זו דקורטיבית יותר, "כלואה" נטולה חיות בר טבעיות. לדוגמא, המפל תחת הזכוכית. אסתטי, קל, ותו לא. נפילות כאלה יכולות להיות גשם (נוזל נכנס טיפות) ו הזרקת דיו (נוזל נכנס תזרים גדול).
 • Mixed. מפל זה משלב את שניהם.

לאחר ניתוח כללי של מידע על מפלים הביתה, אנו מציגים בפניכם את האפשרויות המעניינות ביותר.

זהו אחד הנפוץ ביותר. הדבר החשוב ביותר כדי לקבוע את המיקום הנכון. מפל זה מוגדר מאוד קרוב לקיר. הבא - לבחור את האופציה של גמר. מפלים מעל שני מטרים חייב להיות מותקן עם מנעולים מיוחדים ששולטים המדרון של המפל (לא נותנים עיצוב קצה).

זכוכית מפל מומלץ לכסות את הסרט דקורטיבי עם תמונה של צמחייה או סלעים. זו היא להבטיח כי הקירות לא לסיים זרחה נופל. אתה יכול גם להשתמש בזכוכית חלבית.

אקריליק אינו מפחית את תכונות חוזק בכל סביבה כמעט, במיוחד בבית. במשך 30-40 שנים, חומר אקרילי אינו משנה את המבנה שלה.

Perfectly להשתלב בכל עיצוב רעיונות. המפל זהו מפל כמו זכוכית, אבל הופך חלק מהקיר וממזג עם פנים משותפים.

המפל מורכב בכמה צעדים. מים זורמים בעדינות משלב אחד למשנהו.

פתרון עיצוב מבריק. צורה זו של מפלים - המגמה המודרנית.

זה בולט משאר. תלת ממדי תמונה נותנת תעלומה, ונראה כי מקור זה שומר קצת מסתורין. תבליט של המפל - זהו חריטה אמנותית על זכוכית, אשר מוארת תאורת דיודה. תאורה אחורית יכולה להיות בצבעים שונים ועם מתג, אתה יכול לשנות את התמונה לחלוטין של מפל. בדרך כלל, תחריט זה מבוצע על הצווים האישיים לנושא הרצוי, אשר מתאים מרחב תכנון.

מפלים עשויים אבן בצורת נוף טבעי עם כל האלמנטים של הטבע, אשר יוצרים אווירה של ריחוק מוחלט מהעולם המודרני. עם זאת, זה "אזור מגורים" דורש שטח הרבה יותר.

העיקרון של מפל זה כי טיפות של מים זורמים במורד על חוט נמתח שקוף. מפלים אלו הם לא רק ליניארית. הם יכולים גם לקחת את הטופס של צורות גיאומטריות שונות או להיות בכושר לא מוגדר לחלוטין. מפלה מחרוזת פולטי רשרוש, שהנו לטובת האוזן האנושית.

על פי המבנה של מפל זה דומה הסילון. ההבדל הוא שבמקום מים משמשים כאן מוגדר פתרון, המאפשר למים בעדינים לגלגל למטה בצורת טיפות נפרדות.

מפל מראה מראה מאופיין האלגנטיות שלו. מדורג מים על הזכוכית, יוצר נוף ייחודי, עוצר נשימה ביפיו.

עכשיו בואו נדבר קצת על מזרקות הביתה.

התכונה העיקרית שלה - הקומפקטיות. מזרקה כזו יש ממדים זעירים. בדרך כלל, מזרקות אלה הן זולות. זהו אלמנט של תפאורה ניתן להתקין בקלות ישירות על השולחן וליהנות מנוכחותו.

מזרקה חיצונית דומה שולחניים שונה רק בגודל. מזרקה כזו יכול להגיע 80 ס"מ גובה.

מזרקה רכובה על פני הקיר. ישנן אפשרויות מעניינות, כמו-תמונת המזרקה. המזרקה היא סגורה בתוך מסגרת כבדה למדי כבד משקל.

בקומה מותקן הפסקה קבלת פנים מיוחדת, ומזרקה בצורה של התקרה, אשר מרססת מים, רכוב על התקרה.

פרטים מעניינים של מזרקה זו - הערפל מתפוגג על פני השטח שלו.

כיצד להפוך מזרקה בבית? מזרקה בחדר דקורטיבית במו ידיו

חנויות מתמחים, אתה עכשיו יכול לקנות מזרקות מקורה מקוריות מאוד. מגוון מוצרים כזה הוא גדול מספיק, כמו שאומרים, לכל טעם וצבע. אנשים רבים אוהבים להיות בבית לשמוע את מילמול זרזיף קטן של מים. צלילים אלה מאפשרים להירגע אחרי יום עבודה קשה. עם זאת, מרבית הצרכנים אינם מבינים כי אתה יכול לעשות-מזרקה מינית במו ידיו. במקרה זה, עלויות נוספות אינן נדרשות, לצורך העניין, ואת הידע.

אז, מתחת, אנו מתארים כיצד להפוך מזרקה בבית. כדי ליצור עיצוב מקורי יצטרך:

 1. קליי.
 2. קיבולת, אשר תשמש כבסיס המזרקה.
 3. משאבת אקווריום.
 4. מעגל המזרקה Est
 5. כיור גדול.
 6. אורך קטן של צינור, שלרוב משמש עבור טנקי ניקוי.
 7. פוליאתילן הסרט.
 8. בלוק בטון, קרקע ופצצות צבעוניות דקורטיביות של צורות וגדלים שונים.

כיור גדול ישמש חלק מרכזי בהרכב. משאבה ו צינור צריך לשאוב מים, ואדמה צבעונית, צדפי בלוק בטון - לקישוט. בנוסף לכך, עליך חתיכה קטנה של סרט פלסטי. לפיכך, חימר מורחב ניתן לרכוש בכל חנות פרחים. באשר לקרקע של שחור, אדום וצהוב, עדיף להשתמש בתערובת מיוחדת עבור אקווריומים.

מזרקת הבית חייבת להיות חזקה ויפה מספיק בעת ובעונה האחת. לכן, היכולת בבסיסו יש לבחור בזהירות רבה יותר. השלב הראשון בבניית ההפקה - הבחירה של כלי השיט. עבור המזרקה במקרה זה אנו יכולים לקחת ועציצי פרחים. אם אין יכולת כזו, אתה יכול להשתמש עציץ, קערה יפה, אגרטל חרס וכן הלאה.

והכי חשוב, הכלי לא דלף. אם, למשל, בתוך עציץ יש חורים, הם צריכים להיות חתומים עם דבק אפוקסי.

אז איך לעשות את כולם מזרקה בבית יכול, צריך להקדיש תשומת לב מיוחדת המשאבה. אחרי הכל, לא כולם מבינים. ישנם מספר סוגים של משאבות: עם בישול בתרסיס על הקצה ואת כרגיל. במקרה זה, את האפשרות הראשונה אינה מתאימה. קודם כל, ספריי יכולים להגיע מעבר הכלי הבסיסי. ועוד דבר אחד - אנחנו למעשה רעיון שונה לגמרי.

לכן, כדי להפוך את א-מזרקה מינית במו ידיו, זה בדרך כלל יספיק משאבה. הטיפ יכול להיות מפוברק על ידי. במקרה זה, את המשאבה חייבת פשוט להרים את הזרם.

אז, איך לעשות בבית מבלי לבזבז מזרקה? הצעד הראשון הוא לחתוך חתיכה קטנה של אורך הצינור של כ 10 ס"מ אחרי זה יש צורך לשים על קצה המשאבה ולראות אם באופן מלא לפתוח בו חור. זהו משלטון זה תלוי הסילון, אשר יוזן לתוך המזרקה. המבנה המוגמר צריך להיות מוגדר בחלק התחתון של מיכל שהוכן קודם לכן.

מזרקת בית במקרה זה תהיה כיור גדול במרכז. זה בגלל שלה יעבור מים. לכן, הכיור יש צורך לעשות חור שיתאים לגודל הצינור. ניתן לעשות זאת באמצעות מקדח רגיל. כמובן, הכיור צריך להיות קדח במדויק וקירותיו סדוקים.

Scheme המזרקה פשוט למדי. עם זאת, כולם יוכלו לאסוף קישוט כזה עבור הפנים שלך. כאשר המשאבה מותקן הכלי יכול להיות מלא בלוק בטון, אשר הוא בטוח כדי לסגור את החלק העליון של ניילון. הסרט הוא מתבקש לעשות חור עבור הצינור. פוליאתילן הוא הכרחי כדי חימר מורחב כאשר רטוב אינו צץ. אחרי הטנק מתמלא במים. לאחר מכן, הסרט צריך לשפוך אדמת אקווריום צבעונית.

הרכב לא ייראה אם ​​האלמנט העיקרי פשוט להתקין על חלוקי הנחל. לכן, כדאי לעשות לעמוד מסודר. אז, איך לעשות מזרקה בבית, אשר לא רק להרגיע את הצליל הנע של מים זורמים, אבל גם היא תוספת נהדרת ואת גולת הכותרת של פן? ניתן ליצור עמדה יפה מאבן. הם יכולים להיות מהודקים באמצעות דבק אפוקסי. בייצור של הדוכן לא לשכוח את פתיחת הצינור.

כאשר העמדה מוכנה, את הצינור אמור לעבור דרכו. אם זה ארוך מדי, חייב להיות מקוצר זה. אחרת, זה יהיה לראות את המים הזורמים. עכשיו אתה יכול להגדיר את הרכיב הבסיסי - כיור גדול. הצמצם המוכן צריך למתוח צינור רק סנטימטר אחד.

זה כל מה שנותר כדי לקשט את המזרקה. לשם כך, סביב הכיור צריך לשפוך קליפה מעט ולשים את האבנים היפות ביותר. כל זה ניתן לרכוש בחנות - לחובבי הדגים באקווריום או דלוקס.

אם יש כיור גדול, זה יכול להיות מוחלף גם עם כל נושא מתאים. העיקר שזה היה אפשרי לעשות חור עבור הצינור. מזרקה דקורטיבית לעיצוב עבור החדר תלויה לחלוטין הדמיון של היוצר שלה.

אחרי הרכב מקופל לחלוטין וכל מרכיביה מהודקים למיכל יש צורך לשפוך מים. לגמרי לטבול את האדמה לא הגיונית. מאז המזרקה תאבד את הרעיון המרכזי ואת הקסם שלה. והחשוב מכל, את המשאבה הוסתרה לחלוטין מתחת למים.

עכשיו אתה יכול להפעיל את המזרקה. כדי לעשות זאת, לחבר את הכבל משקע של המשאבה.

זה כל מזרקת תוצרת הבית עבור חדר מוכן. עם זאת, כדאי לזכור כי המים ממנו יתאדו בהדרגה, במיוחד בעונה החמה. לכן יהיה צורך להוסיף נוזל בתוך מזרקה דקורטיבית לפחות פעם בשבוע. זה אפשרי לעתים קרובות יותר במידת הצורך.

אתה יכול להסוות את הכבל מהמשאבה הולכת המשקע. בנוסף, המזרקה המקורה יכולה להיות מעוטרת בפרחים מלאכותיים. זה ייתן צורה יעילה יותר של הרכב.

עכשיו שאתה יודע איך לעשות מזרקה בבית. כדי ליצור אותו לא צריכים כשרונות יקרים ומיוחדים. מספיק כדי לכלול פנטזיה. בייצור של יצירות כגון זה משאיר לא הרבה זמן, אבל הם ישמחו אותך במשך שנים.