מאמן ראשי עבור העיתונות

סימולטור לבית ומדיה מקצועית - איך לבחור היכן לקנות

האזור הבעייתי ביותר זקוק עומס מיוחד כאשר ההרזיה שלה היא קיבה. במיוחד קשה לנשים, אשר הטבע ספק שכבה טבעית של שומן כאן ויופי דיאטה אחת אינו מושג. מקצוע מייעץ להם להתאמן בסימולטור עיתונות, אך חלקם בוחרים לעבוד בבית?

יש ציוד מסוג זה דגש מקומי - זה נועד כדי ללמוד בעיקר את שרירי הבטן, אך הוא עשוי להשפיע עוד יותר, ואזורים אחרים. סימולטורים שונים עבור שרירי בטן סוג של מתח שהם נותנים (כוח / אירובי), ממדיו, הדרישות לרמת ההכשרה של מי יעבוד איתם.

נוחות, ניידות ובעלות נמוכה בעיקר - את המאפיינים העיקריים של פגזים כאלה. מאמן ראשי עבור העיתונות יכול להיות אנשים אפילו פשוט ומתאימים ושמנועי עומסים גבוהים (כדור כושר, כונן, AB-רולר), והוא יכול להיות מוחלף ויחידות מקצועיות לחלוטין (אליפטי של שרירי בטן, absleyter וכו ').

מאמן מקצועי עבור העיתונות

בניגוד קליע כזה מהבית - לא רק בגודל ובעיצוב מתקפל בעיקר, אך גם את המורכבות של הניתוח. ללא הדרכה למתחילים יכול ליפול לתוך קהות חושים. קנה ולהשתמש סימולטור ספורט ללחוץ הביתה לאחר הבדיקה, רצוי בחדר הכושר, לא התמונה למידה מרחוק בלבד. הציוד מתוכנן עבור אנשים עם המדיום כדי רמה גבוהה של כושר, וכן את העומס קיבל עליו - כוח, ואולי עם משקולות חופשיות.

סימולטורים עבור העיתונות בבית

מרבית הציוד מותקן בחדר הכושר, וניתן להעביר לתוך הדירה, אבל רק אם יש מספיק מקום, כך מומחים שהומצאו יחידות קומפקטיות לפעולה מקומית על שרירי הבטן. על בסיס זה היום, וכדי להבדיל בין הסוגים העיקריים של סימולטורים עבור העיתונות:

 • ניידת - הולה-הופ, fitbol מסלול הסארס (וידאו) דיסק myostimulator.
 • שטיח - ספסל / לוח, אליפסה, absleyter, ברים.
 • וול - אזור, הסרגל האופקי.

ניתן למצוא עיצוב זה בחדר הכושר, אבל זה מתאים גם מחקרים הביתה, מתיר שטח רצפה. לדחוק התעמלות מיוחדת ליעילות מקסימלית עוזר לשאוב את הגוף מטפס קלאסי באזור הבטן בחלק התחתון של המנעול. מתאים לגברים ונשים. המחיר תלוי הפונקציונלי - קיומו או אפשרות של התאמת הנטייה של הרמת רגל (ספסל רומי לעיתונות) זה מגביר בצורה משמעותית. טווח מחיר אינדיקטיבי - 1700-3000 p.

מאמן אליפטי עבור הבית

אפשרות נוספת מחדר הכושר - סימביוזה צעד ו "אופניים". מאמן אליפטי עבור עומסי לחץ בטן כל השרירים: התרגיל מתקיים המצב העמיד, שאדם מבצע רגליים בתנועת translational, דוחף את הדוושה הולכת במעגל, בעת שניסה לשמור על ישר לגוף. בנוסף, אתה יכול לעבוד עם הידיים, שמעלה את רמת העומס. פחות סימולטור חבוי מחיר - 10,000 עמ '. ומעל, ומימדים.

זול (200 עמ '.) וקומפקטי מכשיר, שהוא גלגל קטן עם ידיות בצדדים, כמו נשים לנוחיות לעבוד איתו. סימולטור רולר לשימוש בתקשורת ממצב עמידה על הברכיים שלו, את העומס שנוצר על ידי הצורך לשמר את האיזון בתנועה. בהמשך לפיתוח ספין. אם אתה צריך למשוך למעלה וחיזוק שרירי הבטן העמוקים, זו אופציה מצוינת, במיוחד עבור אמהות צעירות.

סימולטור זה עבור עיתונות נדנדה נראה כמו קשת מתכת עם כרית קטנה מתחת לראש שלך בתחתית דגש מיוחד על הבטן. השיעורים מתקיימים אפרקדן, עומס על הגב של כמעט שום המפרקים גם אינם מושפעים, כך סימולטור זה הוא מתאים לשימוש בתוך קבוצה גדולה של אנשים. החיסרון - הצורך ארוך (חצי שעה) אימון ולראות את התוצאה, בנוכחות והכיוון של הכושר הגופני הכללי. עלות absleytera - כ עמ '3500.

עיקרון הפעולה של המכשיר הזה דומה spacer פס אופקי, רק את הכיוון המקל ממוקם בצידי ושיעור נמוך יחסית. במהלך האימון, הגוף נמצא באוויר, לא צריך להסתובב, ושאיבה של השרירים מתרחשת עם משקל משלה בכוח כאשר מרימים את הרגל. בר אופקי, בית ברים-עיתונות מקבילה אינו מתאים למתחילים, הוא ממוקד יותר על גברים, אבל התוצאה של אותו מהיר.

Myostimulator לאימון שרירי הבטן

מומחים קוראים elektrotrenazhery המצאה עבור עצלן. מאדם לא צריך לעשות שום דבר: המכשיר שחוקה על הבטן, ובשל הפרשות נוכחית, שמטרתה שרירי משאבות אותם. לציון מעולה משמעותי - מאמן חשמלי עבור העיתונות ניתן ללבוש מתחת לבגדים שלך בכל מקום, ופעילות גופנית אירובית הוא לא, אינו גורם לעייפות. עם זאת, מסת שריר לא גדלה עם זה, הקוביות לא תופענה. מחירו של מכשיר כזה - 600-900 p.

מ פלסטיק פשוט או חישוק מתכת-חישוק מתאפיין שקלול, כך העומס על השרירים בשל מכות עליהם, בשילוב עם התנועות. אם אתה לסובב חישוק ללחוץ על הבטן כל יום, אתה יכול ליצור מותנים יפים, אבל לא תעבוד כדי להשיג קוביות. חולה-חישוק יכול להשאיר חבלות המטומות, אם משקל שנבחר כראוי גודל, וכתוצאה מאמן לביטוי של שריר זה לא יעיל. עוטפים את העלות - כ 1000 רובל.

המגוונת ביותר ושימושי עבור אנשים מכל מאמן כושר - כדור תרגיל גדול. הוא אידיאלי גם עבור נשים בהריון ולאחרונה נמסר, אנשים פגיעות בחוט השדרה סובלים מעודף משקל או. בין היתרונות והמחיר נמוך - 300-400 p. עיתונות רוק על fitball עבור ילדה, מעולם אפילו עוסקת בהתעמלות, זה קל, אבל אתה צריך להרים קבוצה של תרגילים ולעשות את זה באופן קבוע בגלל רמת העומס איתו פחות הלוח / ברים. העבודה של שרירים הוא ציין בעיקר כאשר מנסה לשמור על שיווי משקלו.

איך לבחור מאמן עבור העיתונות

אם תשמיט את הטילים ניידים הקטנים miostimulyatory תועלת מוטל בספק, אז להרים סימולטור בבית בגודל - משימה קשה. אתה צריך להחליט איזה סוג של עומס אתה שוקל לקבל (כוח / אירובי) כחלק מתוכנית להתנדנד סימולטור העיתונות, אשר עדיין רוצה להשתמש בשרירים אשר מתפעול הציוד הנדרש.

מומחים ממליצים לשים לב המותגים כי הם עסוקים רק שחרורו של יעד הביתה מאמנים מקצועיים עבור מכוני כושר, אם אתה רוצה לקנות ציוד איכותי. בין אלה מופיעים:

עוד עלות, אך ומבוססת, אם לשפוט לפי התגובות של מומחים:

החלוקה לקבוצות עשויה להתבצע על המינים של העומס, אשר מתקבל על ידי אדם במהלך פעילות גופנית או מלאי של אבזרים קלסיים:

 • Shell - fitball, רול, דיסק, חישוק. חפצים אלו מתמקדים יותר על חיזוק, ולא על ההיווצרות הרצינית של שרירים, מתאימה לנשים. מתאפיין בעלות נמוכה, אתה יכול לקנות ב Torneo.
 • סימולטור - ספסל או קש ספסל נוטה, וכו 'absleyter אגרגטים גדולים, אשר באופן פעיל להשפיע על השרירים עם משקולות .. לעסוק בהם יכולים שני המינים. עופרת בקרב מאמנים מקצועיים פיסול גוף אופק האנדים.

בדרך זו את העיקרון מלא נקודת עומס רמה, אשר מוגדר סימולטור (רצוי חתירה או אליפטי כאשר נצפים ציוד העיתונות). מומחים מהסוגים הבאים:

 • יש את החיסרון של רעש - מכני. מוגש על פיסול הגוף, DFC.
 • חגורה - מאופיין לעתים קרובות על ידי סימולטורים בעלות נמוכה, מאוד קצרי מועד. יש לי Atemi, DFC.
 • מגנטים - דיוק פילוס העומס הוא ממוצע, אבל אתה יכול לקנות מאמן טוב במחיר נמוך. חפש ב סוונסון גוף Labs, אפלגייט.
 • אלקטרומגנטית - פונקציונלי רבים מודרני, עם רוב, אבל דורש חיבור לרשת. מנהיגים - חמצן, אופק האנדים.

כאן הבחירה היא קלה לעשות - אם אתה הולך לעשות כדי לרדת במשקל באזור בטן והכשרה במערכת הלב וכלי הדם, יש לשים לב אל לב הריאה סטטי, קונכיות כושר קטנות:

 • רולרס - Bradex, רולר AB.
 • Orbitrek - DFC, ברונזה כושר.
 • Fitball - Bradex, Torneo.

אם ברצונך לקבל הקלה אטרקטיבית, להגדיל את מסת שריר, אתה צריך להכריח מאמנים מקצועיים:

 • ספסל (הכיסא הרומי, hyperextension) - TD Ovelon, גוף קרפט.
 • ברים - גוף מוצק, חמצן.
 • מכשיר חתירה - KETTLER.

אם אתה בבית לא ארג חדר כושר מלא, אתה צריך למצוא דרך להיכנס לסימולטור במציאויות היומיום. עבור פעילויות אור כמו קונכיות ניידות אירובי מספיק, אבל ציוד רציני יותר נתפס עם אימוני כוח סדירים:

 • מערכת טעינת בלוק (כמו גוף מוצק) אינה מתאימה דירות קטנות בגודל, התמקדו רק אלו עם רמה גבוהה של כושר גופני.
 • ציוד כושר נייח עבור שרירי בטן - בר, orbitrek וכו ' יש רוב היצרנים (KETTLER, HouseFit), ממוקם היטב בדירה.
 • קיפול מבנים - עבור עיתונות ספסל, מכונת חתירה, וכו ' מתאים גם בחלל קטן, יש מבחר של ברדוב DFC, Torneo.

אתה מבין את התכונות של ציוד בחירה לאימונים סדירים, אך עדיין ספקות לגבי דגם מסוים? אתה יכול לעזור הדירוג סימולטורים עבור העיתונות, הכולל הכי יעילה והכי נוח אפשרויות לשימוש ביתי:

 1. סוונסון גוף Labs EZM. סוג מגנטי Orbitrek. קצב לב מוניטורים, משוללי תוכניות מובנות, יש 8 רמות של העמסה, עובד עצמאי. החיסרון העיקרי הוא המחיר - 37,000 עמ '.
 2. פיסול גוף-2200 BR. מכשיר חתירה, וזה נוח להסתובב בדירה, כדי להסיר לאחסון. רב-תכליתי, זה יכול לעמוד עד 120 ק"ג. עלות - 8500-9000 p.
 3. וידר 190 TC. ספסל, אשר כולל מתלים נוספים עבור משקולות חופשיות, התאמת זווית הטיה. אתה יכול לקנות עבור p 8300.
 4. DFC 103B. הגרסה הבסיסית של הספסל, שהוא נטול מיוחד תפקודי, אין כוונון גובה או היצר, אבל קומפקטי מכונה זו, תעלה כ 5000 רובל.
 5. רולר AB. היא תופסת את המקום האחרון רק בגלל שלהם השתייכות קליעי כושר. חסרון - ניתן להזמין רק דרך החנות המקוונת, אבל המחיר הוא נמוך (1500 עמ '.). רולר מושלם עובד את שרירי בטן העליונות ותחתונות, אם לשפוט לפי הביקורות, אבל השרירים האלכסוניים משפיעים חלשים.

וידאו: איך להניף סימולטור העיתונות

האם תלך שולל על ידי פרסום עם תמונות אטרקטיביות על חנויות הטלביזיה! אני כל כך מתפתה לקנות סימולטור וונדר Core חכם, כדי להסיר את השומן בבטן. המוצר הוא קוטג בבירור, צופה ופעילות גופנית לא נוח אין מידע נורמלי. כסף שירד לטמיון, על העיתונות לא יכול לגמגם.

ההזדמנות ללכת לשם בחדר, ונופים של הבטן לאחר לידה מפחידה, אז קנו קונכיות כושר: רקטת ספסל דקיין AB (b / y ידי פרסומת) ו fitball מן Tornio. סה"כ עלה לי 2100 רובל. היא הכריחה את עצמה לעשות את התרגילים כל יום במשך 15 דקות - 1.5 חודשים הלך מורגש הראשון בתמונה (השולטת הדינמיקה של) תוצאות.

מגוון רחב של ציוד כושר ביתי עבור העיתונות

אנשים רבים חולמים על דמות רזה בטן מתוחה. ביקורים סדירים של חדרי הכושר אינם זמינים לכל ולא תמיד, אבל תזונה מגוונת לא נותנת את התוצאה הרצויה. עוזר טוב בעניין זה יהיה המאמן הביתה בתחום התקשורת.

השימוש הליכונים הביתה

מאמן ראשי עבור העיתונות מאפשר לשחק ספורט ללא עלויות כביש הכושר - מרכז ובחזרה, וגם להקים לעצמם רמה סבירה של קצב אימונים. רכבת בבית יכולה להיות נחמה למוזיקה האהובה שלך כדי ליצור את האווירה המושלמת עוצמה. סימולטורים עבור העיתונות תוכננה במיוחד עבור מה יהיה להדק ולחזק את שרירי הבטן, שיפרו את המראה הכללי. קבל את התוצאה הרצויה בפחות זמן אתה יכול לשלב פעילות גופנית עם תזונה נכונה, לחסל מן מאפה דיאטה, מתוק, שומן.

כמו כן עבור האימון היעיל ביותר חשוב לדעת איך מרים העיתונות כראוי. עבודה לא יכולה מוקדם יותר שעות לפני ואחרי ארוחות. כלל זה ימנע בחילות, אי נוחות ובעיות בריאות. לא מומלץ לעסוק לפני השינה.

סוגים, יתרונות וחסרונות של סימולטורים

לפני רכישת הליכון אתה צריך להחליט על תקציב ומטרה. סוגים שונים של סימולטורים מאפשרים לך לעשות תרגילים שונים, ולכן התוצאה הסופית תהיה שונה. אז fitball לאפשר לרדת במשקל, להפחית המותניים ללא עומס. חולה-חישוק להתמודד עם נפול בטן, עם הפקדות על צלעותיה. עומס מקסימאלי לתת שיעורים במכון הכושר "החתירה", הספסל, הקרוסלות, ומינים אחרים.

אופני הכושר שימושיים לירידה במשקל, זה ביעילות שורף קלוריות, מפחיתים את בטן שאיבה שרירי בטן. כתוצאה הירך הכשרה להיות אלסטי להיעלם "אוזניים" על הישבן.

אופני כושר יש מספר יתרונות:

 • זה בטוח במהלך התרגיל.
 • הממדים שלו מאפשרים להתקין את הסימולטור בדירה, אפילו בגודל קטן.
 • ספורט הוא תרגיל נהדר של הלב, מניעת מחלות לב, וכתוצאה מכך לירידה בסיכון להתקף לב.
 • כדי להיות יעיל מספיק כדי להשיג את המטרה של ארבעים דקות של אימון יום.
 • מפתחת נשימה.
 • בנוסף בעיתונות, מחזק את שרירי הרגליים, הירכיים.

החסרונות הם התוויות במספר מחלות: סרטן, מחלות לב, צורה חמורה של סוכרת. חוגים על אופני כושר עם תוויות להחמיר את מהלך המחלה, לגרום לסיבוכים חדשים.

אימון שנערך כיאות יכול לגרום לבעיות עם הברך.

עיתונות ספסל תאפשר לרדת במשקל ו להדק את שרירים. לייצר כמה סוגים של סימולטור:

 • קבוע ספסל אופקי או עם שיפוע קל.
 • ספסל כדי לכוונן את הטיית.
 • עם מעוקל, לא ישר בחזרה.
 • עם המכשיר להרמת הרגליים.
 • עם עיסוי מעיינות.

חוגים הם על ספסל בשיפוע עם היכולת לשנות זוויות לספק רמות עומס שונות. הקש הספסל עבור הבית נהגו לחזק את שרירי הבטן, הגב, העכוז, סימולציה יציבה נכונה. היתרונות של סוג זה של סימולטור מספקים קומפקטיות, לאחר התרגיל ניתן לקפל ולשים משם. החסרונות כוללים את הגודל הקטן יחסית, הספסל לא מתאים לאנשים גבוהים. חוגים הם על ספסל בשיפוע שימושיים באותה מידה עבור ילדים ומבוגרים כאחד.

יש חתירה במכונת פלטפורמה מנועה, דום ואת ידית, להחליף את מטקות. הדמית תנועות של חתירת משאבות מעלה בעיתונות, שרירים, זרועות וגב. סוג של סימולטור זה פופולרי בקרב חברי המין החזק, והוא נפוץ במיוחד חדרי כושר, אולם, וזה מתאים באופן מושלם העיתונות בבית. היתרונות של סוג זה של מכשיר כוללים:

 • קל לשימוש.
 • בעומס של כיבוש מלא יכול להפסיד 750 קלוריות.
 • מפתחת גמישות של הגוף.
 • מעורב בכל קבוצות השרירים כמעט.

החסרונות הם ברזולוציה גבוהה של סימולטור, חוסר היכולת לקפל אותו, קיים סיכון לגרום נזק לחלק האחורי על התנהגות לא נכונה של התרגיל.

"שייט" הוא תווית מחלות כרוניות של לב וכלי דם, radiculitis, osteochondrosis, בקע חולייתי, אי אפשר להתמודד עם נשים בהריון.

אחד ציוד כושר ביתי הפופולרי ביותר יכול לדמות מותנים יפים להיפטר שומן גוף בצידי וישבן. מכונה זו - אהובה של רבים של הנקבה. לייצר דגמים עשויים, מתכת פלסטיק, ויש לו מודל עיסוי משוקלל, עם סופרי קלוריות. האימון הראשון לקח שבע דקות - עשר. בעת הפעילות גופנית, רגליים רחבות יותר מאשר רוחב כתפיים לשים גרביים בכיוונים שונים. ככל שזמן הרגלה הותאם עשרים דקות, צמצום המרחק בין הרגליים, כיוון שהמרחק המינימאלי אל לממש יעיל יותר.

חישוק hula- יתרונות טמון ביטוי של פעולה עיסוי המגביר את זרימת הדם, מפחית מסת שומן על המותניים.

כאשר השימוש בו רכבות מערכת הנשימה, מחזק את שריר הלב. החסרונות כוללים הופעת חבורות על הגוף בימים הראשונים של כיתות, להוביל מודל משוקלל כדי צלקות על בטנו, לאורך זמן, הם נשמעים כמו ללא הצורך לעצור חישוק zanyatiyami.Hula היא תווית נשים בהריון, אנשים עם מחלות מעי, דלקת של הכליות, אבנים בכליות, בעיות עם בחזרה וגינקולוגיה, מחלות עור.

החנויות למכור סימולטורים, המשלבים בארי פס אופקי, אשר מותקנים על הקיר. על המקבילים המדורגים מומלץ לעשות תנועות חלקות כדי לא רצועות מתוחות. כל פס אופקי הרחוב הרגיל הגר הדירות, אך צריך הכנה גופנית מועטת שיעורים איתו.

ניתן להשיג את הדגמים הבאים:

 • זווית;
 • זזה;
 • מהודק על הקיר או התקרה;
 • בשילוב.

Crossbeam היא הצורה הפשוטה ביותר של הקליע, הוא רכוב על הקיר או בפתחים.

הקלות היחסית של התקנה, גודל קטן ומחיר הנמוך היא היתרון שאינו מוטל בספק של ציוד ספורט. הסימולטור הוא פס אופקי עם הבר מצורף מדי אל הקיר, זה יכול להיות מנופח זרועות, הגב, בעיתונות, יצר את היציבה הנכונה. סימולטור תופס מקום קטן, הוא יעיל לשימוש, כפי שאיבת כל קבוצות השרירים העיקריות. היתרונות גם מספקים קלות הרכבה ופירוק.

החסרונות הם מגוון קטן של התרגילים, עבור גבולות משקל משתמשים (עד מאה קילו).

סימולטור "עליון מתאים" עבור אנשים של כושר גופני מגוונים. הוא תכליתי קומפקטי. למעשה, מרחיב שני זה מצורף הפלטפורמה.

הסימולטור הוא קל מאוד לשימוש ומאפשרת לך לנפח את השרירים של הידיים או הרגליים, הגב או הבטן. משקל וממדים נמוכים של "בכושר בראש" מאפשרים לשאת אותו בתיק. סימולטור היא תווית אסטמה, בעיות עם עמוד השדרה, מפרקים של כפות הרגליים.

סוגי סימולטורים עבור העיתונות בבית

הודות סימולטור עבור העיתונות אפילו יכול להיות בבית כדי להשיג בטן שטוחה מושלמת או קוביות עלה. המאמר יעזור להבין מה הם יחידות ספורט עבור בתים ואיך לשאוב את העיתונות, מבלי לבקר בחדר הכושר ובלי להזדקק מאמנים מקצועיים, ויהיה להפיג מיתוסים פופולריים הכרוכות בהבאת "קוביות" היקרים.

יתרונות של ציוד כושר עבור העיתונות

על מנת לשמור על שרירי הבטן במצב טוב לא בהכרח ללכת מכוני כושר. רבים מסרבים מפעילות כזו לטובת אימונים בבית.

זה האחרון יש מספר יתרונות ברורים:

 • חיסכון על המנוי לחדר הכושר;
 • לאפשר כיתות בתדירות גבוהה יותר;
 • לחסוך הזמן שלך - אתה לא צריך לנסוע לחדר הכושר ובחזרה;
 • לוח זמנים באולם אינו מגבילים אותך - אתה יכול לעשות בכל עת;
 • פעילות גופנית הקצב שלך וכשיש רוח;
 • הזדמנות לשאול כיתות האווירה שלו - למשל, להדליק את המוזיקה האהובה שלך, וכו ';.
 • ציוד אימונים אתה משתמש רק - היגיינה;
 • אתה לא להסיח מבחוץ;
 • אתה לא צריך לדאוג לגבי מראה - ניתן לתרגל בחליפת בית נוחה;
 • קביעה עצמאית של עומס ומשך הפגישות.

למה לפיתוח השרירים להשתמש סימולטורים

אם תחליט להוריד את העיתונות בבית, יש לזכור כי תרגילים עבור העיתונות לא תמיד נותנת את האפקט הרצוי. בשלב הראשוני של עומס על אותם יהיה מספיק. אבל בעתיד ידרוש ציוד כושר מיוחד עבור העיתונות.

יש להם מספר יתרונות:

 • לאפשר לבצע מגוון של תרגילים לשרירי של הנדנדה איכות;
 • התרגילים הקלאסיים פרודוקטיבי;
 • לאפשר עלייה ברמת העומס;
 • לאפשר להשתמש מייד את כל השרירים (אלכסונית, הילוך), לא רק בבטן העליונה;
 • יעיל ולאפשר מאפיינים אנטומיים וביוכימיים של אורגניזם;
 • במחיר סביר.

סימולטורים עבור העיתונות - מגוון שלם של ציוד ספורט שונה. ציוד כושר זה מתמחה ואת שמטרתו לפתור בעיות ספציפיות. עם זאת, אתה יכול בדיוק וביעילות לאמן את שרירי הבטן והגב.

ספורט פשוט, אבל די פופולרי עבור העיתונות. זהו גלגל (לפעמים כפול) עם שתי ידיות. היא משמשת חובבים וספורטאים בגלל השפעתה על חלקים רבים של שריר הגוף ומערכות הגוף השונות. המחיר הממוצע הוא 250-700 רובל.

לא מומלץ לכולם לעבוד עם סרטון. אנשים עם שבר חוליתי או עם כאבי גב תכופים צריך לוותר על תרגילים כאלה.

הקליפה נראית כמו לוח (מעוקל או ישר) עם גליל רגל. זווית ההטיה של המלאי ניתנת להתאמה. המחיר הממוצע הוא 1700-5000 רובל.

עם הכנה פיזית מספקת, אתה יכול להשתמש ספסל עם עיקול או משקולות נוספות.

אלה הם לולאות תלויים, שיש את המראה של שקיות מיוחדות עבור המרפקים. הם מחוברים למשקוף. ב לולאות את הידיים עצמם הם עברו. עמדת יציבה מובטחת על ידי החזקת ידיים במצב אלכסוני. המחיר הממוצע הוא 1000-3000 רובל.

התרגיל היעיל ביותר הוא הרמת הרגליים במלחציים בהעדר תמיכה ישירה. הצירים מאפשרים לך להשתמש במיקום ההתחלה חינם ולהפחית את העומס על אמות הידיים ועל הכתפיים.

המלאי מצויד בשני כריות ובכפות רגליים רכות. הכיסא הוא על משטח מוגבה והוא מתכוונן בגובה. המחיר הממוצע: 8000-20000 רובל.

ההתקנה מסייעת לפתח את השרירים של העיתונות הבטן. זה גם מחזק את הגב, הירכיים והשרירים של הישבן.

כמו כן, מוט אופקי טוב או ברים יכול להיות סימולטורים טובים עבור העיתונות. זה האחרון יכול להיות קבוע על הקיר השוודי ולקבל את ההזדמנות לבצע תרגילים נוספים.

הקש: למה אתה צריך לשמור את זה toned

Podkachenny הקש בנוסף היתרונות החיצוניים פותר מספר משימות כדי לשמור על הגוף טונוס שלה. קיר הבטן האלסטי מגן בעיקר על איברים פנימיים. זה לא מאפשר את העקירה של הבטן, מעיים, שלפוחית ​​השתן.

אחרי הכל, כאשר אנו נעים, אנו עוברים ניעור רציני של האיברים הפנימיים. זה מוביל להפרה של אספקת הדם. זה אסור על ידי העיתונות. אם הוא נכה, אז הגוף מחזק את האיברים עם שומן מאוחסן.

הדחיסה למעלה מבצעת משימות אחרות:

 • מונע את התרחשותן של מחלות;
 • מבטיח רוויה של איברים פנימיים עם חמצן;
 • משפר תיאום שרירים;
 • משפר את זרימת הדם;
 • מפתחת את עמוד השדרה ומבטיחה את מיקומו הנכון;
 • מגן על הגב התחתון מעומס יתר;
 • בשילוב עם תרגילי נשימה מנרמל את לחץ הדם;
 • יוצר לחץ בטן תקין מאשר מבטיח נשימה נכונה;
 • שומר על הבטן מתיחה במהלך אכילה ומקדמת רוויה מהירה.

ישנם מספר אינדיקציות לביצוע תרגילים שמטרתם לעבוד את השרירים של העיתונות הבטן:

 • הורדת האיברים הפנימיים של חלל הבטן;
 • פגיעה בתנועת המעי;
 • מחלת צינור המרה;
 • לפעמים עוזר עם כאבים באזור המותני (מדד יחסי);
 • נטייה להיווצרות אבן;
 • עם בעיות של דרכי העיכול (דלקת קיבה או כיב בקיבה, קוליטיס);
 • מחלת כבד.

לחץ חזק חשוב לנשים. זה עוזר לשאת פירות במהלך ההריון, וגם מפשט את תהליך הלידה ואת החזרה לאחר מכן של הדמות.

גורם להידרדרות שרירי הבטן

ישנם מספר גורמים שמשפיעים לרעה על מצב העיתונות. השרירים נחלשים, הבטן הופכת קמורה ומשתפלת. דיאטות או תזונה נכונה יכול רק להפחית את השכבה השומנית על הבטן, אבל לא יחזיר גמישות לשרירים. כדי הטון העיתונות, ספורט נחוצים.

הסיבות העיקריות להידרדרות השרירים של חלל הבטן:

 • היעדר הכשרה שוטפת;
 • hypoactivity (אורח חיים בישיבה);
 • (זה חל גם על תלמידים וסטודנטים), עם ישיבה ארוכה, שרירי הבטן רקטוס בהדרגה מחלישה;
 • יציבה לא נכונה;
 • הרגלים רעים.

נזק כבד במיוחד נגרם על ידי עישון. זה מוביל לשינוי ברמה התאית של מטבוליזם בשרירים. עישון אינו מאפשר לגוף לעבד כראוי חלבון חומצות אמינו ברקמת השריר. זה מעבה את הדם ומאט את התחבורה של חומרים מזינים.

אילו סימולטורים יכולים להתבצע בעצמך

אם תרצה, סימולטורים לעיתונות יכול להיעשות באופן עצמאי. לדוגמה, אתה יכול למצוא הרבה הוראות שלב אחר שלב על עיצוב בבית כיסא רומי, ספסל עבור העיתונות, כמו גם ברים אופקיים וברים.

יש גם גרסה של שימוש באמצעים מאולתרים במקום סימולטורים מיוחדים לספורט.

החסרונות העיקריים של ציוד תוצרת בית - זה לא בטוח או לא יכול לתת את העומס הנכון. כמו כן, פגזים תוצרת עצמית לא תמיד מספקים נוחות מספקת בתרגילי ביצוע.

מטלטל את העיתונות, רבים מודרכים על ידי ידע שגוי. זה מפריע את הפרודוקטיביות של הכיתות מעכב את ההישג של התוצאה.

המיתוסים הנפוצים ביותר הם:

 • עבור העיתונות העליונה והתחתונה, נדרשים תרגילים שונים. זה לא לגמרי נכון. כל תרגיל על העיתונות זנים את כל שריר הבטן. לכן, לא תוכל לשאוב רק קטע אחד ממנו.
 • פיתול הוא יעיל יותר מאשר סימולטורים. זוהי טעות נפוצה נוספת. ההשפעה של התרגילים היא כמעט זהה, אבל פיתול הוא פחות בטוח. במהלך הניתוק של המותניים מפני השטח של הרצפה, השרירים, כופפים של האגן מעורבים גם. השמנת יתר שיטתית שלהם משפיע על מפרקי הירך. כתוצאה מכך - כאב בגב התחתון. בזכות סימולטורים, עומס כזה מצטמצם.
 • עוד חזרות - עוד קוביות. למעשה, אפשרות זו מתאימה למי שרוצה להשיג בטן שטוחה. אם אתם מעוניינים קוביות, תצטרך לעבוד עם נטל נוסף. במקרה זה, יהיו לך בערך 10 חזרות.
 • תרגילי כוח לשרוף שומן. זה לא ככה. ההקלה הרצויה מושגת על ידי דיאטה.
 • כאב בגב - מעליית הגוף היושב. התוצאה הלא נעימה היא לא התרגיל, אלא ביצועו השגוי. הקצב צריך להיות רגוע, יש צורך להפוך את lifts בצורה חלקה, ללא jerking. אל תעשה הרבה חזרות.
 • סימני גוף עם מקל התעמלות על הכתפיים - מותניים צרים. ההשפעה של התרגיל, למעשה, היא קטנה. בנוסף, קצב בקצב מהיר משפיע על השדרה התחתונה.
 • אימון צריך להיות יומי. זה לא ככה. העיתונות צריכה לנוח. לכן, שלושה שיעורים אינטנסיביים בשבוע יהיה מספיק.

העיתונות הנדנדה מועיל לבריאות וחוזק של הגוף כולו. אתה יכול לעשות את זה בבית. העיקר הוא לבצע את כל התרגילים בבירור ובצורה נכונה, כדי לא לפגוע בגוף ולהפוך את התרגיל פרודוקטיבי ככל האפשר.

נסה לא בקנאות ולא overstrain השרירים. לעסוק מספיק 3 פעמים בשבוע. אם אפשר, להשתמש סימולטורים. הם יגדילו את הפרודוקטיביות, יעשו שיעורים ויעילים יותר.

 • Ambisport - אימון כושר יעיל © כל הזכויות שמורות. העתקת חומרים מהאתר אסורה.